• Change country
  • Latvija

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

Plūdu novēršana Sv. Aivs Kornvola, Apvienotā Karaliste

FASERFIX SUPER 500 teknes, lai aizsargātu pilsētas centru no plūdiem.

Dienvidrietumos no Britu salām atrodas zvejnieku pilsētiņa Sv. Aives. Tajā ir liela pludmale un vairākas mākslas galerijas, kas ir viens no iemesliem kāpēc šī vieta ir populāra starp atpūtniekiem, kā arī šī vieta ir nozīmīgs mākslas un kultūras centrs Anglijā.

Sv. Aives pilsētas dome bija ļoti norūpējusies par plūdu risku pilsētas centrā, īpaši tāpēc, ka ceļi, kuri ved uz pilsētas centru ir ļoti stāvi. Atmiņas par 2004. gadā plūdiem Boskāstlā lika steidzami veikt kanalizācijas sistēmas atjaunošanu. Eksperti uzskatīja, ka esošā drenāžas sistēma milzīgu nokrišņu laikā nespēs pietiekami efektīvi veikt savus pienākumus un pilsētā sāksies plūdi. Šī iemesla dēļ, drenāžas sistēma ar ļoti lielu hidraulisko jaudu tika uzskatīta par ideālu risinājumu.

Šim risinājumam nederēja spraugveida kanāli, kuri būtu lieliski iederējušies pilsētas ainavā sava nelielā ūdens uzņemšanas šķērsgriezuma dēļ, tāpēc tika pieņemts lēmums izmantot teknes ar pēc iespējas lielāku ūdens uzņemšanas apjoma šķērsgriezumu, lai novērstu jebkuru plūdu iespēju.
Vietējā pašvaldība izsludināja konkursu, kurā iekļauts bija FASERFIX SUPER 500, kurš izgatavots ar stiklšķiedru armēta betona. Šis produkts bija ideāls risinājums šim projektam, jo kanāls ir īpaši izturīgs un paredzēts paaugstinātām slodzēm, liels drenāžas šķērsgriezums un kaļamā čuguna reste ar slodzes izturību E600.
Teknes tika uzstādītas paralēli ar nelielu atstarpi trijās rindās.

Celtnieki uzstādīja vairāk nekā 100 metru FASERFIX SUPER 500 tekņu, lai nodrošinātu pilsētu pret plūdiem. 

Tadag pilsētas centrs ir sauss.

Flood prevention for St. Ives in Cornwall, Englandzoom
Flood prevention for St. Ives in Cornwall, Englandzoom
Flood prevention for St. Ives in Cornwall, Englandzoom
 
 
 
 

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

 

Imprint        Privacy policy