HAURATON drenāža

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

Kā FASERFIX betons nokļuva Vācijā

Tas bija 1963. gads
Septiņus gadus pēc darbības uzsākšanas uzņēmuma HAURATON dibinātājs Karls Haugers uzzināja par jaunu itāļu cementu ar fantastiskām īpašībām. Šis cements atļāva pastiprināt to ar šķiedrām un sasniegt līdz šim nezināmu izturības līmeni.
Viņš nolēma iegādāties cementu tālākajiem eksperimentiem un devās uz Livorno, Itālijā. Bet pa ceļam DKW dzinējs salūza - automašīna nevarēja izturēt garo ceļojumu uz Itāliju. Turklāt tika konstatēts, ka pa ceļam nebija apkalpošanas centru, kur varētu salabot auto. Par atlikušajām 320 marciņām kabatā Karls Haugers, nopirka lietotu motociklu - Guzzi Cardellino. Kopā ar 25 kg maisu cementa uz motocikla, viņš devās atpakaļ. Ceļš uz Raštati aizņēma 3 dienas.
Tūlītēji izmēģinājumi ar jauno cementu apstiprināja tā revolucionāras īpašības. Tas bija brīdis, kad piedzima FASERFIX produktu līnija. Karls Haugers nebija mierā, kamēr, divus gadus vēlāk, viņš varēja iegādāties šo cementu no labi pazīstamā vācu ražotāja, tā kā transports no Itālijas uz Vāciju bija pārāk dārgs. Tajā laikā vēl nebija Gotharda tuneļa.
Līdz šai dienai, izcilas kvalitātes HAURATON betona izstrādājumu ražošana balstās uz šo cementu, kas pirmo reizi tika pārvadāts tādā piedzīvojumu veidā. Tas ir iemesls, kāpēc Itālijas motocikls joprojām bauda savu goda vietu HAURATON Klientu centrā.

Moto Guzzi Cardellino HAURATON Klientu centrā

Moto Guzzizoom
Moto Guzzi Stieglitzzoom
Moto Guzzi Papierezoom
 
 
 
 

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

 

Imprint        Privacy policy