HAURATON drenāža

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

HAURATON vēsture 2006 - 2009

2006 - 50 gadi HAURATON

Nākotne veido pasauli

50 gadi HAURATON – mēs gribam strādāt vel nākošos 50 gadus. Ar jaunu Brenda konceptu un starptautiski orientētu produkta klāstu mēs atvērti uz lielāku klātbūtni starptautiskā tirgū. Veselīga izaugsme šajā procesā būs svarīgāka nekā ātrā peļņa. Joprojām mēs nemainīsim savu atrašanās vietu Vacijā. Šo apstākļu dēļ, jaunā rūpnīcas atrašanās vieta ir tikai 5 kilometru attāluma no Raštates, Otigheimas pilsētā.


HAURATON vēsture bildēs

HAURATON 2006zoom
 

2008 – Ar jaunu loģistikas centru tiek uzsākta nākotnes izaugsme

Eksporta rādītāji aug nepārtraukti, aug arī apgrozījums Vācijā

Ar investīcijām loģistikas centra attīstībai un jaunajai rūpnīcai mūsu iespējas un potenciāls aug. Vairāk investējot līdzekļus mēs gribam nosegt augošo pieprasījumu. Jau daudzus gadus eksporta apgrozījuma procentu pieaugums bija rakstāms ar divciparu skaitli, bet arī Vācijā, mēs varam atzīmēt 2007.gadā spēcīgo palielināšanos. Kā vidēja lieluma ģimenes uzņēmums, mēs esam stingri reģionāli novietoti. “Mums ir ļoti svarīga mūsu atrašanās vieta Vācijā, tadēļ mēs ieguldām līdzekļus ne tikai loģistikā, bet arī vietējā ražošanā” - saka HAURATON rīkotājdirektors Markus Reuters


HAURATON in Ötigheimzoom
 

2009 – HAURATON Formula 1 starta līnijā

Lielākais pasūtījums uzņēmuma vēsturē: drenāža priekš jaunās Yas Marina trases Abu Dabī

Vairāk nekā 20 km drenāžas kanālus - HAURATON lielākais pasūtījums vēsturē. Jauna kanālu sistēma, RECYFIX HiCap Tips G tika speciāli izstrādāts un ražots Yas Marina trases Abu Dabi būvniecībai. Šī drenāžas sistēma ir inovatīva vai pat revolucionāra. Tā ir pirmā sistēma ar kanālu struktūra, kas ir izgatavota no PE-PP un spraugveida resti, kas ir izgatavota no ļoti izturīgspejīga kaļamā čuguns, kas piedāvā pastāvīgu drošību zem augstām slodzēm.

HAURATON in Abu Dhabizoom
 
 
 
 

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

 

Imprint        Privacy policy