HAURATON drenāža

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

HAURATON vēsture 1956 - 1974

Raštate, 1956

Drenāžas kanāli kā pirmais solis uz Globālo spēlētāju

Sākumā HAURATON strādāja ar nosaukumu Hauger und Jägel, galvenokārt ražojot lauksaimniecībai paredzētas teknes. Vietās kur parasti bija atvērtā tipa kanāli, tagad varēja uzstadīt atsevišku viegli uzstādāmu elementu. Šīs teknes ir pirmā HAURATON ūdens drenāžas sistēma. Šis produkts ir izstrādāts soli pa solim un tagad pārstāv plašu produktu klāstu.

HAURATON vēsture bildēs

Karl Haugerzoom
 

1965 - sortiments aug tāpat kā peļņa

Jauni produkti sortimentā

Vairāki produkti tika ātri ievirzīti HAURATON līdztekus kanālu klāstam. Akmens karnīzēm ir zemas izmaksas un tās ir efektīvs aizsardzības līdzeklis, mājā, pagalmā vai dārzā. Tās aizvieto dārgas, ar rokām izgatavotas, akmens plāksnes, kuras pirms tam tika izmantotas. Šodien ir pieejamas betona karnīzes ar dažādu platumu.


HAURATON 1965zoom
 

1974 - Inovācijas nosargā tirgus pozīcijas

Produktu inovācijas uzsāk eksportu

70-ajos gados HAURATON sortiments palielinājās ar inovatīviem risinājumiem, kas kļuva par pamatu eksportēt produkciju uz citām Rietumeiropas valstīm. Piemēram, metāla malu aizsardzība nodrošina drenāžas kanālu stabilitāti un izturību.. FASERFIX sastāv no betona, kurš armēts ar stiklšķiedru, kas padara plānas kanāla sienas ar augstu vertikālo stabilitāti, kā arī zemāku produkcijas svaru. FASERFIX kanāli tika izstrādāti, lai izmantotu tos dažādās jomās. FASERFIX SUPER produktu klāsts ir viens no uzņēmuma labākajiem produktiem līdz pat šodienai.

HAURATON 1974zoom
 
 
 
 

AMBK, SIA
Salaspils iela 16
LV-1057 Rīga / Latvija
+371 25454106
linards@ambk.lv

 

Imprint        Privacy policy